światłowód

Szanowni Mieszkańcy!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z dostępem do Internetu światłowodowego, uprzejmie informujemy o możliwości  zgłaszania zapotrzebowania poprzez podanie swoich danych adresowych.

 

Gmina Grudusk w dniu 22.03.2024 r. podpisała Porozumienie z firmą IT PARTNERS TELCO sp. z o.o. realizującą projekt pn. „Budowa sieci światłowodowej w części B powiatu ciechanowskiego w celu likwidacji „białych plam” w dostępie do szerokopasmowego Internetu” w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Działanie FERC.01.01 Zwiększenie dostępu do ultra – szybkiego Internetu szerokopasmowego, zyskując możliwość bezpłatnej realizacji zadania na naszym obszarze.Kwestie związane z bezpośrednim podłączeniem do nowej sieci światłowodowej uzgadniane będą po zakończeniu inwestycji.

 

Prosimy o zapoznanie się z wykazem punktów adresowych, do których w ramach powyższego projektu planowane jest doprowadzenie światłowodu:

MAPA PUNKTÓW ADRESOWYCH

Jeżeli Państwa adres nie jest zaznaczony na mapie istnieje możliwość jego dopisania, w tym celu należy wypełnić poniższy formularz:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2024 roku.

Adresy osób dopisujących się będą uzupełniane sukcesywnie na mapie po zaakceptowaniu adresu przez wykonawcę. Prosimy o sprawdzanie dostępności wyłącznie na zamieszczonej mapie.