Szanowni Państwo!

Od dziś na mocy Uchwały Nr 313/XXXIV/2023 Rady Gminy Grudusk z dnia 27.04.2023 r. nasza Gmina, już oficjalnie, posiada swoje logo, które stosowane będzie na materiałach komunikacyjnych i promocyjnych naszego urzędu! Zaprojektowane logo nawiązuje do tradycji historycznej naszej Gminy poprzez przedstawienie na znaku graficznym bramy do Grodziska Zielona Góra w Grudusku. Dodatkowy element - żółty kłos, podkreśla charakter rolniczy naszej Gminy. Mamy nadzieję, że już wkrótce każdy z Państwa będzie rozpoznawał ten symbol 😊

Gmina Grudusk logo.jpg

Uchwała nr 313/XXXIV/2023 Rady Gminy Grudusk z dnia 27.04.2023 r. w sprawie ustanowienia symbolu graficznego (logo) Gminy Grudusk oraz zasad jego stosowania

Księga znaku

ZASADY STOSOWANIA ZNAKU GRAFICZNEGO – LOGO GMINY GRUDUSK

LOGO JPG